Z czego można zrobić ozdoby świąteczne?

Rzeczy, które robią dobre dekoracje świąteczne:

Drzewka bożonarodzeniowe, oczywiście! Niektórzy ludzie używają naturalnych, a niektórzy kupują sztuczne. Możesz udekorować je w tradycyjny sposób z lampkami lub w nowoczesny sposób z kolorowymi światłami lub nawet światłowodami. Są one tradycyjnie ozdobione girlandą i puszkami, ale możesz naprawdę zaszaleć i użyć iskrzących się gwiazdek lub innych dekoracji.

-W dodatku do drzewa, możesz chcieć dostać wieniec dla swoich drzwi. Większość ludzi umieszcza wieniec, który ma czerwoną kokardę na nim, ale można również umieścić coś bardziej interesującego, jak wieniec wykonany z cukierków.

-Jeśli masz komin, możesz chcieć kupić pończochę dla niego. Pończochy nie są tylko na prezenty – możesz włożyć tam kilka swoich ulubionych cukierków lub małych drobiazgów.

-Możesz dostać aniołka do powieszenia na choince lub za oknem. Anioły są zwykle wykonane z bawełnianej tkaniny i mają gauzy skrzydła, które wyglądają jakby się unosiły. Mają kokardy we włosach i niektóre z nich mają nawet aureole! Ty mogłeś także dostawać anioła trzymać na wierzchołku twój choinka jeżeli ty no chcesz je być nagi wszystko sam. Więcej na forhomies.pl