W co się ubrać na święta?

W przyjaznym tonie:

Jeśli jesteś typem osoby, która nosi nowy strój każdego dnia, to może nie musisz się martwić o wymyślenie czegoś do noszenia na Boże Narodzenie. Jeśli jednak szukasz czegoś konkretnego do noszenia 25 i 26 grudnia, masz kilka opcji.

Klasyczny strój świąteczny to czerwony sweter z zielonymi spodniami. Czerwony to kolor stroju Świętego Mikołaja, więc to tylko pasuje, że ci, którzy obchodzą Boże Narodzenie będzie poświęcić czas, aby nosić ten świąteczny kolor. Zielony to kolor, który symbolizuje wzrost i dobrobyt, a także jest reprezentatywny dla hojności sezonu. Połączenie obu kolorów – czerwonego i zielonego – jest popularne od co najmniej lat 50. Jeśli chcesz zainspirować się tym klasycznym wyglądem, istnieje wiele opcji czerwonych swetrów i zielonych spodni. To może wydawać się proste połączenie, ale może być całkiem modne, jeśli znajdziesz odpowiednie kawałki!

Wszystkie czarne stroje są kolejnym częstym wyborem na Wigilię i dzień. Jest to uważane za bardziej „formalny” wygląd niż czerwony i zielony, ponieważ obejmuje różne odcienie czerni (i być może inne kolory), a nie jeden konkretny odcień – więc łatwiej jest koordynować z innymi ludźmi w rodzinie lub na imprezie. Więcej na: momstyle.pl