Sprawdź kto dzwonił

Spoglądasz na swój telefon i zauważasz, że telefonował do ciebie jakiś numer, którego nie posiadasz w swoich kontaktach. Zastanawiasz się, Co to za numer, a potem wypytujesz o niego bliskich przyjaciół. Oni także nie wiedzą, jaki to numer, także decydujesz się na niego zadzwonić, by sprawdzić, jaki to numer. A tam kto? Kolejny telemarketer, który stara się cię namówić na zakup bezsensownego produktu. Z pewnością kojarzysz tego rodzaju okoliczność, tak więc kolejnym razem wolałbyś jej się ustrzec, dowiadując się, Co to za numer, bez przymusu telefonowania. Zrób tak, a ustrzeżesz się przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Wbrew pozorom to naprawdę istotne, aby dowiadywać się, jaki to numer, a nie pod niego dzwonić. Jeżeli bowiem numer należałby do jakichś naciągaczy, za jedno połączenie trzeba by było zapłacić sporą sumę pieniędzy. Warto więc samemu sprawdzić, Co to za numer, wpisując go do pustego okienka odpowiedniej strony internetowej. Jeśli dokładnie tak zrobisz, dowiesz się, jaki to numer, z jakiego miejsca on dzwoni oraz czy jest groźny. Wiedząc już, Co to za numer, na pewno trochę się uspokoisz.

Zwykle lepiej nie odbierać podejrzanych numerów, bo przecież w każdej sytuacji da się zobaczyć, jaki to numer, i do tego zrobić to szybko, łatwo i bezpłatnie. Każdy powinien więc poznać adres witryny wirtualnej, dzięki której sprawdzi, Co to za numer i określi jego rodzaj.