Jakimi sposobami sprawić, aby seks był intensywniejszy pomiędzy partnerami?

Seks, jak każda inna forma interakcji międzyludzkich, może być źródłem radości i przyjemności. Może być jednak również źródłem niepokoju i dyskomfortu. Ponieważ seks jest tak intymny i osobisty, niektórzy ludzie nie czują się komfortowo rozmawiając o nim otwarcie lub szczerze ze swoimi partnerami. Może to prowadzić do braku komunikacji na temat potrzeb i pragnień seksualnych, co następnie może prowadzić do niezadowalającego seksu w sypialni.

Istnieje wiele sposobów, aby uczynić seks bardziej intensywnym między partnerami:

Rozmawiajcie o tym, co lubicie, a czego nie lubicie

Łatwo jest wpaść w rutynę, w której po prostu wpada się w to, co jest twoim ulubionym ruchem. Ale jeśli chcesz lepszego seksu, ważne jest, aby porozmawiać o tym, co czuje się dobrze, a co nie – zwłaszcza jeśli chodzi o seks oralny lub grę wstępną. Nie trzeba się wstydzić – po prostu bądźcie szczerzy i otwarci na temat tego, co was podnieca (zarówno dosłownie, jak i w przenośni!). To pomoże wam obojgu poczuć się bardziej komfortowo eksperymentując, gdy przyjdzie czas na główne wydarzenie.

Bądź otwarty na nowe doświadczenia

Na przykład, jeśli twój partner chce spróbować czegoś nowego z odgrywaniem ról lub zabawkami (lub nawet po prostu przytulaniem), może to naprawdę przynieść trochę emocji z powrotem do waszego związku, jeśli będziesz skłonny spróbować! Pod względem dostępnych na rynku gadżetów, jest z czego wybierać – kulki gejszy, wibratory zakrzywione, dildo i wiele więcej jest bowiem do naszej dyspozycji.

Wypróbujcie nowe pozycje i techniki

Jeśli ta sama stara pozycja misjonarska po jakimś czasie się znudzi, dlaczego nie spróbować czegoś innego? Nie musisz robić nic szalonego, jeśli to czuje się dziwnie lub niewygodnie – po prostu spróbuj czegoś nowego co jakiś czas!