Jakie spodnie ubrać na święta?

Ok, więc jest grudzień, a ty musisz przejść przez resztę roku bez umierania z zażenowania. Masz zamiar zobaczyć wiele osób w ciągu najbliższych kilku tygodni – na imprezach, spotkaniach rodzinnych, nawet po prostu w biurze lub w szkole – i chcesz wyglądać tak dobrze, jak to możliwe. Oto kilka szybkich wskazówek, które pozwolą Ci wyglądać ostro bez względu na to, jakie masz plany:

-Przemyśl, co będziesz robić danego dnia. Jeśli jest to przyjęcie świąteczne w eleganckim hotelu, wybierz czarne spodnie i koszulę zapinaną na guziki; jeśli jest to spotkanie w domu przyjaciela, dżinsy i sweter sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo. Wszystko polega na tym, aby być ubranym odpowiednio do okazji.

-Akcesoria! Pop koloru wokół szyi lub na nogach może dodać ciekawy akcent, który sprawia, że wyróżniasz się na tle innych. Jeśli wszyscy wyglądają jak wyjęci z magazynu GQ, być może nadszedł czas, aby wprowadzić coś mniej oczekiwanego.

-Ukryj swój telefon! Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ich telefon wybrzusza się w kieszeni. Jeśli to możliwe, schowaj go do kieszeni wewnątrz innej kieszeni lub załóż plecak.

Więcej na: fashionspy.pl