Jakie są dostępne baterie łazienkowe?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów baterii łazienkowych. Wybór, którego dokonasz, będzie zależał od Twojego osobistego stylu, budżetu i wymagań dotyczących funkcjonalności. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym opcjom, które sprawią, że Twoja łazienka stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa i funkcjonalna.

Baterie bezdotykowe

Te baterie łazienkowe nie mają nawet uchwytu. Zamiast tego czujniki wykrywają, kiedy ktoś jest w pobliżu i automatycznie włączają wodę. Są świetne do utrzymywania zarazków na dystans, ponieważ nie musisz niczego dotykać!

Baterie z funkcją automatycznego wyłączania

Ta funkcja wyłącza wodę po zakończeniu jej używania, więc nie musisz się martwić o marnowanie wody podczas mycia rąk lub zębów! Pomaga również obniżyć koszty energii poprzez zapobieganie niepotrzebnemu zużyciu wody. Funkcja ta zwykle wbudowana jest w baterie bezdotykowe.

Baterie z oświetleniem LED

Światła LED mogą sprawić, że Twoja łazienka będzie wyglądać nowocześnie i elegancko –  zwłaszcza w ciemności! Dostępnych jest wiele różnych stylów, więc łatwo znaleźć taki, który idealnie pasuje do Twojego wystroju. Niektóre z nich zmieniają nawet kolor w zależności od temperatury wody! To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność.