Jakie mogą być ozdoby świąteczne?

Słowo „dekoracja” może sugerować coś bardzo małego i prostego, ale tak naprawdę może oznaczać wszystko, co chcesz. Możesz udekorować swój dom w najprostszy, najbardziej minimalny sposób, dodając kilka sosnowych konarów do stołu, lub możesz pójść na całość z pełną wioską świąteczną, która zajmuje cały salon. Tak czy inaczej, tworzysz coś piękniejszego.

Kiedy dekorujemy na święta, lubimy używać rzeczy, które są już wokół nas. W tym roku planuję wypełnić moje mieszkanie sosnowymi konarami z podwórka na zewnątrz (nie tylko dlatego, że ładnie pachną, ale dlatego, że kryje się za nimi wiele symboliki). Będę też pracować z migoczącymi światełkami i ciągnąć popcorn przez moje okna. Będę miała kilka roślin poinsecji w pobliżu moich drzwi wejściowych.

Nie musisz robić wiele – po prostu znajdź sposoby, aby przynieść ducha świąt do jakiejkolwiek przestrzeni, którą dekorujesz. Upewnij się, że twoje dekoracje sprawiają, że czujesz się szczęśliwy lub zapewniają atmosferę, która jest przyjemna i sprawia, że czujesz się jak chcesz być w domu (przyznam, że lubię świąteczny wystrój, ponieważ pomaga mi czuć się bardziej świątecznie). Niekoniecznie chodzi o dokładne rzeczy, które zdecydujesz się umieścić. Więcej na: gardenyard.pl