Jak uporządkować kable?

Plątanina kabli może być prawdziwym bólem i nie ogranicza się tylko do włosów. Jeśli masz komputer stacjonarny lub laptop, istnieje prawdopodobieństwo, że miałeś do czynienia z poplątanymi kablami. A jeśli jesteś taki jak ja, prawdopodobnie próbowałeś wszystkiego, aby utrzymać je w porządku – wstążki, twist ties, gumki – ale jestem tutaj, aby powiedzieć, że żadna z tych rzeczy nie są rzeczywiście prawdziwe rozwiązanie.

 

Najlepszym sposobem na uporządkowanie kabli są listwy – wkładki, które wsuwa się do szuflady biurka lub stołu i które zapewniają indywidualne szczeliny dla każdego przewodu. Zapobiegają one powstawaniu plątaniny kabli, utrzymując wszystko na swoim miejscu, zamiast pozwalać na swobodne przesuwanie się kabli po szufladzie. To nie tylko wygodne rozwiązanie do przechowywania w miejscu pracy, ale także świetny sposób na utrzymanie kabli od monitora i innych urządzeń elektronicznych z dala od podłogi.

 

Możesz znaleźć kilka niedrogich opcji od popularnych sprzedawców, takich jak Ikea i Amazon . Upewnij się, że mierzysz przed zakupem, więc dostajesz listwy, które ściśle pasują do przestrzeni, którą masz do dyspozycji. Powinny być o jeden cal węższe od otworu szuflad lub innych mebli, w których będziesz ich używać (możesz je przyciąć piłą, jeśli są zbyt szerokie).

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie techjoy.pl