Zużyty olej gastronomiczny

 

Jeśli posiadają Państwo restaurację lub inny komercyjny lokal gastronomiczny, istnieje prawdopodobieństwo, że każdego tygodnia generują Państwo znaczne ilości zużytego oleju kuchennego. Co należy zrobić z tym produktem odpadowym? Trzeba coś zrobić z olejem. Może się to wydawać najłatwiejszym sposobem pozbycia się go, ale może to prowadzić do poważniejszych problemów.

Możliwe jest, że zużyty olej kuchenny zastygnie w przewodach kanalizacyjnych i zablokuje przepływ ścieków. To może zablokować przepływ ścieków. W wielu miejscach wylewanie oleju kuchennego do zlewu jest nielegalne.

Co należy zrobić ze zużytym olejem kuchennym? Co można zrobić z posiadanym zużytym olejem kuchennym? Najlepszym rozwiązaniem jest jego recykling. Więcej o Biodiesel jest bezpieczny, nietoksyczny i biodegradowalny. Emituje również mniej szkodliwych emisji niż tradycyjny olej napędowy.

{Wylewanie zużytego oleju kuchennego do kanalizacji może wydawać się łatwym sposobem pozbycia się go, ale w rzeczywistości może powodować poważne problemy.|Może wydawać się łatwym pozbycie się zużytego oleju kuchennego poprzez spłukanie go w toalecie, ale może to prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Poddaj swój stary olej kuchenny recyklingowi, aby uzyskać biodiesel. Jest to odnawialne źródło paliwa, które jest korzystniejsze dla środowiska.

 

Sprawdź: odbiór zużytego oleju gastronomicznego